Kosmeceutika LARENS

Kosmeceutika LARENS Kosmeceutika LARENS

LARENS je moderní a specializovaná značka kosmeceutik, orientovaných na boj proti stárnutí a kožním problémům. Jedná se o zdroj přírodních peptidů nazývaný též „budoucností kosmetologie“ Přítomnost více než 70 aktivních látek, včetně biologicky aktivního kolagenu, ektoinu, kyseliny hyaluronové, aminokyselin, přírodních vitamínů, výtažků, olejů a NUTRIVI vody, která účinně přenáší aktivní látky do hloubky kůže, představuje bezpečnou, neinvazivní, ale stejně účinnou alternativu k botoxu, výplňovým injekcím a zákrokům estetické chirurgie.

Kromě účinků proti stárnutí jsou kosmeceutika LARENS určena pro problematickou pleť se sklonem k alergiím, pleť s atopickou dermatitidou nebo psoriázou a pleť namáhanou vlivy nepříznivého vnějšího prostředí.

Účinky přípravků:

  • zvýšení hustoty kůže, nasycení kůže bílkovinou – kolagenem, stimulace procesů regenerace (viditelné také na ultrazvuku)
  • výrazné vyhlazení, zmenšení vrásek (viditelné také na ultrazvuku)
  • efekt liftingu
  • ultrahydratační účinek
Biopeptide Complex – velmi účinný prostředek ve zpomalování procesu stárnutí. Je řešením pro ochablou pokožku, které chybí pevnost a hladkost, lámavé nehty, vlasy bez lesku, křehké kosti, slabé klouby a šlachy, oslabenou imunitu, tíživou bolest a opakující se záněty.

Liposomal Collagen Complex - inovativní, první na světě kombinace přírodních peptidů a aminokyselin rybího kolagenu uzavřených v liposomálním nosiči, který je přenáší do hlubších vrstev kůže. Díky tomu působí intenzivněji a déle.

Okamžitě redukuje vrásky a znatelně zahušťuje strukturu pokožky, iniciuje dlouhodobé regenerační procesy.

Kontraindikace: alergie na bílkoviny z ryb