Hydropen 3v1

hydropen 3v1
Hydropen je kosmetický přístroj k hloubkovému čištění pleti. Přístroj řeší problémy spojené s hyperpigmentací, vyhlazuje jemné linky, vrásky, redukuje kožní maz, rozšířené póry, vyrovnává hydrataci pleti, umožňuje hluboké čištění pórů, rozpouští a vysává nečistoty bez nežádoucího podráždění.
Ošetření se skládá ze 3 procedur, které na sebe navazují:

  • Microdermabraze – nová, bezpečná peelingová metoda, kde dochází k mechanickému obrušování a odsávání vrchní vrstvy kůže. Odstranění nečistot pleť vyčistí, prokrví a projasní.
  • hydropen 3v1
  • Hydrodermabraze – unikátní podtlaková technologie nové generace pro neinvazivní omlazení a vyčištění pleti. Čistí, rozpouští a vysává nečistoty.
  • Aplikace séra Airbrus – vhodné pro pleť unavenou, dehydratovanou a stárnoucí. Během ošetření je na pleti cítit chladivý vzduch, což je velmi osvěžující pocit. Tato aplikace je velice příjemná a bezbolestná.

Ošetření zahrnuje: odlíčení, microdermabrazi, aplikaci změkčující masky, hydrodermabrazi, aplikaci masky dle typu pleti, zapracování séra Airbrush, masáž obličeje, krém dle typu pleti