Obnovující peeling

peeling Exfoliační přípravek nabízí profesionální výsledky pro jemnější, hladší pleť během 8 minut. Výrobek je ideální i pro domácí použití.

Pleť je chráněna nadměrnou exfoliací. Obsahuje výtažek z hub, který se sám neutralizuje, což znamená, že nezpůsobuje exfoliaci normálních zdravých buněk pleti.

Již po jediné aplikaci zaznamenáte hladkou pleť, která je na dotek jemnější a zářivější. Ideální je použití 6-ti týdenní kúry, kdy dojde k úbytku jemných vrásek a známek stárnutí.

Obnovující peeling odstraňuje vrstvu odumřelých a vyschlých buněk na povrchu pokožky, a tím je pleť hladší a jemnější. Tato šetrná exfoliace nevede k podráždění pleti, protože účinná látka se po průniku do hlubších vrstev pokožky, kde jsou pod odstraňovanými buňkami normální zdravé buňky, sama neutralizuje. Schopnost Vaší pleti absorbovat hydratační látky hydratačních přípravků se zlepší. Po šestitýdenním ošetřování navíc uvidíte viditelný úbytek jemných linek a známek stárnutí.

Tento výrobek je možné ve studiu zakoupit pro domácí použití. Při domácím použití se obnovující peeling používá po dobu 6 týdnů 2x/týdně, poté je 6 týdnů pauza.